LUKSUSOWE JACHTY RAINMAKER – JAKIE SĄ?

  • Rodzinne i komfortowe

Nasze luksusowe jachty pozwolą Państwu poczuć się jak w domu. Zapewniamy nie tylko w pełni wyposażoną kuchnię, prysznic i toaletę, ale również świeżą pościel oraz ręczniki dla całej załogi. Delphia 31 jest wyposażona w system TV/Audio z wysokiej jakości nagłośnieniem. Dodatkowo  do Państwa dyspozycji są firmowe sztormiaki, Jacht wyposażony jest w szprycbudę i bimini, które chronią cały kokpit przed deszczem lub słońcem.

  • Sportowe i praktyczne

Jachty Rainmaker Yacht Club to jednostki sprawdzone pod względem nautycznym i wyposażone w światowej klasy osprzęt (Harken, Selden, Spinlock), elektronikę (Raymarine) i żagle (Bryt Sails oraz Ocean Sails). Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy. Oferujemy również pływanie na żaglach dodatkowych. Żeglarze wymagający i lubiący wyzwania będą mogli popływać na genakerze. Żeglarzy ze sportowym zacięciem na pewno zadowoli N Fun 30.

Korzystając z doświadczenia Rainmaker Racing Team dbamy aby nasze jachty były zawsze perfekcyjnie sklarowane. Wszystkie regulacje (refy, napinanie lików, obsługa szyn, rolfok) działają i są w dogodnym miejscu. Rogi halsowe poprawnie zamocowane, przetarte liny od razu wymienione na nowe – te detale są dla nas niezwykle ważne.

  • Bezpieczne i ekologiczne

Nasze jednostki wyposażone są w zestaw bardzo lekkich i praktycznych pneumatycznych kamizelek ratunkowych dla całej załogi, a także – zgodnie z zasadami bezpieczeństwa – w czujniki gazu. Chcąc zapewnić Państwu maksymalną wygodę zamontowaliśmy duże zbiorniki wody czarnej wraz ze wskaźnikami poziomu ich zapełnienia.

  • Wyjątkowe                                                                                     

    Zadbamy o miejsce do parkowania dla Państwa samochodu, a jego koszt poniesiemy we własnym zakresie. Nie muszą się Państwo martwić o paliwo, zbiornik będzie pełny i nie musi być napełniony przed oddaniem jachtu (bez dodatkowych kosztów).