LUKSUSOWE JACHTY RAINMAKER – JAKIE SĄ?

  • Rodzinne i komfortowe

Nasze luksusowe jachty pozwolą Państwu poczuć się jak w domu. Zapewniamy nie tylko w pełni wyposażoną kuchnię, prysznic i toaletę, ale również świeżą pościel oraz ręczniki dla całej załogi. Maxus 33 i Delphia 31 są wyposażone w system TV/DVD/Audio z wysokiej jakości nagłośnieniem. Dodatkowo na każdym jachcie do Państwa dyspozycji są firmowe sztormiaki oraz kalosze wraz z miejscem na ich wysuszenie. Oba turystyczne jachty wyposażone są w szprycbudę i bimini, które chronią cały kokpit przed deszczem lub słońcem.

  • Sportowe i praktyczne

Jachty Rainmaker Yacht Club to jednostki pochodzące z największych polskich stoczni. Sprawdzone pod względem nautycznym i wyposażone w światowej klasy osprzęt (Harken, Selden, Spinlock), elektronikę (Raymarine) i żagle (Bryt Sails oraz Ocean Sails). Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy. Oferujemy również pływanie na żaglach dodatkowych. Żeglarze wymagający i lubiący wyzwania będą mogli popływać na genakerze, a Ci, dla których liczy się wygoda, mają okazję popływania na foku samohalsujacym. Żeglarzy ze sportowym zacięciem na pewno zadowoli N Fun 30.

Korzystając z doświadczenia Rainmaker Racing Team dbamy aby nasze jachty były zawsze perfekcyjnie sklarowane. Wszystkie regulacje (refy, napinanie lików, obsługa szyn, rolfok) działają i są w dogodnym miejscu. Rogi halsowe poprawnie zamocowane, przetarte liny od razu wymienione na nowe – te detale są dla nas niezwykle ważne.

  • Bezpieczne i ekologiczne

Nasze jednostki wyposażone są w zestaw bardzo lekkich i praktycznych pneumatycznych kamizelek ratunkowych dla całej załogi, a także – zgodnie z zasadami bezpieczeństwa – w czujniki gazu. Chcąc zapewnić Państwu maksymalną wygodę zamontowaliśmy duże zbiorniki wody czarnej wraz ze wskaźnikami poziomu ich zapełnienia i oferujemy pokrywanie kosztów ich opróżniania w miejscach do tego przeznaczonych. Dbając o Państwa wygodę, dbamy również o ekologię, dlatego wszelkie zawory służące do awaryjnego opróżniania zbiorników są plombowane. Mazury są dla wszystkich i wszyscy o nie dbajmy!

  • Wyjątkowe

Zapewniamy indywidualną obsługę zarówno w porcie macierzystym – pomagając we wszelkich czynnościach związanych z odbiorem jachtu i bezproblemowym jego zdaniem – jak i poza nim. Oferujemy Państwu indywidualnego opiekuna rejsu, który zadba o komfort i wygodę w czasie rejsu. Zadbamy o miejsce do parkowania dla Państwa samochodu, a jego koszt poniesiemy we własnym zakresie. Nie muszą się Państwo martwić o paliwo, zbiornik będzie pełny i nie musi być napełniony przed oddaniem jachtu (bez dodatkowych kosztów).